Co kdyby ??

13. prosince 2017 v 16:30 | Alex |  Můj život
Co kdyby ??Kdyby jsem tenkrát nedávala najevo city. Nespadla bych na dno. Nevzala bych do ruky nůž a neublížila bych jsi. Bylo to velká chyba. Kdyby jsem víš myslela. Tak by to takhle nedopadlo.

Teď jsem velká troška které si ubližuje. Láska hrozně bolí. Všechno mi bolí až ani nežiju. Jen čekám na smrt. Všechny jsem opustila, nechtěla jsem dál jím ubližovat. Viděla jsem lítost v očích které mě litovali. Nikdo nechápal proč jsem to udělala. Nikdo nechápe čím pocházím. Mám v hlavě vzpomínky které mě ničí. Lidé které mi ublížili které mám pořád ráda. Tak ráda bych chtěla žít od začátku. Zapomenout. Ale já nemůžu pořád mám ty lidé u sebe. Které mi hrozně ublížili.

Pořád myslím na tebe. Hrozně si mi ranil. Vidím jak seš šťastný s mojí sestru. Lituju toho že jsem řekla pravdu. Miluju tě. Proto tě nechávám jít. Vzpomínky které hrozně bolí. Byl jsi pro mě všechno. Štěstí v životě které jsem potřebovala.

Tenkrát kdy jsem byla na dně. Člověk který mi ublížil. Využíval, byla jsem pro něho hračka. Jak na mě sahal, koukal, dával pusy. Obtěžoval mě. Ty jsi tu dobou objevil a zachránil jsi mě. Byl jsi princ na bílém koni. Přestala jsem kvůli tobě ubližovat jsi. Byla jsem šťastná a zamilovaná.

Ale všechno netrvá dlouho. Pak objevila moje sestra. Udělá ty srdcí místo pro sebe. A mě díru do srdce. Začala jsem kvůli vám znovu ubližovat. Ale vám to je jedno. Slíbili jste že nenechte aby mě nikdo znovu ublížil. Vždy jsem pořád malá holčička. Tvoje malá sestřička. Slíbila jsi mě nenecháš aby mi nikdo ublížil. Že budeme spolu držet nad životem.

Samá víš jak to mám složité doma. Táta alkoholik který si vůbec nezajímá že jsem na dně. Že jsem zažívala šikanu, obtěžovaný, zlomené srdce.

Slíbili jste to. Tak prosím splněn svůj slib. Už to nezvládám. Prosím pomozte. Já jsem zrůda. Ty užíváš šťastný život. Na mě jsi zapomněla..


P.s. Asi to nepochopite,
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nudistka nudistka | Web | 13. prosince 2017 v 18:12 | Reagovat

Kdyby člověk ničeho necítil pak by byl mrtvý, ale dokud cítíš, pak žiješ a že dnes nesvítí sluníčko, no a co, nikdo neříká, že bude pod mrakem pořád. Chceš něco lepšího, tak do toho šlápni a dělej, aby tomu tak bylo. Nikdo to za tebe neudělá.

2 Eliss Eliss | Web | 13. prosince 2017 v 18:58 | Reagovat

Nejde se jen utápět ve vzpomínkách, hlau vzhůru a vyraž za štěstím!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama